stream

I když nejsme žádní Youtubeři, streamovat rozhodně umíme! Kromě videa až z 20 kamer, kde některé z nich mohou být dron, cablecam nebo třeba plocha počítače, umíme přes obraz vložit jakoukoliv grafiku, interaktivní text nebo třeba animaci tančícího slona – prostě cokoliv co bude potřeba. Máme mnoho zkušeností z konferencí, koncertů nebo třeba sportovních akcí, kde dokážeme zajistit zpomalený replay až ze 4 kamer a zvládáme i elektronickou tužku. Z naší střižny, kterou ovládá profesionální pár šikovných rukou, vysíláme obraz ve Full HD na všechny běžné platformy, takže jestli chcete mít stream na YouTube, Facebooku, Vimeu nebo na vaše webové stránky, není to pro nás žádný problém. Krom internetu umíme streamovat i na LED obrazovky, nebo promítací plátno přímo na akci, které pro Vás umíme samozřejmě zajistit. Pro opravdu náročné klienty máme k dispozici kamerový jeřáb a pokud jste viděli 24 hodinový stream z jedoucího Mercedesu (Mercedes #24Ride), je vám určitě jasné, že se nebojíme žádné výzvy.

reference

Mercedes 24ride

Auto, které cestovalo po celé České republice, jsme osadili čtyřmi kamerami, ze kterých byl obraz přenášen do pražského studia, kde celý přenos moderoval Leoš Mareš a Yemi A.D. Moderátoři byli po celou dobu ve spojení s vozidlem a zadávali posádce různé úkoly.

P3 Momentum

Přenos konference P3 Momentum, kterou jsme snímali třemi kamerami. Prezentace speakerů jsme vysílali ve formátu picture in picture.