Live stream

Živý přenos je naší specialitou

I když nejsme žádní Youtubeři, streamovat rozhodně umíme! Kromě internetu a videa až z 40 kamer, kde některé z nich mohou být dron, cablecam nebo třeba plocha počítače, umíme přes obraz vložit jakoukoliv grafiku, interaktivní text nebo třeba animaci tančícího slona – prostě cokoliv co bude potřeba.

  • 40

    Vysílacích kamer

  • Internet kdekoliv

icons

Vysílejte cokoliv
a kamkoliv

Máme mnoho zkušeností z konferencí, koncertů nebo třeba sportovních akcí, kde dokážeme zajistit zpomalený replay až ze 4 kamer a zvládáme i elektronickou tužku. Z naší střižny, kterou ovládá profesionální pár šikovných rukou, vysíláme obraz ve Full HD na všechny běžné platformy, takže jestli chcete mít stream na YouTube, Facebooku, Vimeu nebo na vaše webové stránky, není to pro nás žádný problém.

Nic pro nás není
překážkou

Krom internetu umíme streamovat i na LED obrazovky, nebo promítací plátno přímo na akci, které pro Vás umíme samozřejmě zajistit. Pro opravdu náročné klienty máme k dispozici kamerový jeřáb a pokud jste viděli 24 hodinový stream z jedoucího Mercedesu (Mercedes #24Ride), je vám určitě jasné, že se nebojíme žádné výzvy.

Další reference

Cablecam

Letecký záběr nad obrovským davem před pódiem, cílová rovinka biatlonu nebo přelet nad tleskajícím sálem při předávání cen – tam všude využijete cablecam. Je to až 200 metrů dlouhá lanovka, na které je zavěšená kamera, která se může plynule pohybovat rychlostí až 50km/h, takže jí neuteče ani Usain Bolt. Navíc oproti dronu může legálně létat nad lidmi, takže pokud nechcete poptávat záběry z helikoptéry (což také umíme zajistit), je pro vás cablecam jasná volba.

V České republice je tento systém zatím velkou raritou a nevíme o nikom jiném, kdo by toto zařízení měl s potřebnými certifikáty a povolením. Na západě je to dnes již běžné vybavení živých přenosů z velkých koncertů a sportovních akcí, takže jestli chcete mít své video ve světové kvalitě, cablecam na vaší akci rozhodně nesmí chybět.

rezervovat cablecam
icon signal